Vibevej 27 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Risskov - se boligerne her.

På billedet ses Vibevej 27 8240 Risskov, som er en af de dyreste boliger til salg i Risskov. Boligen koster 33.500.000 kr.
dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Risskov. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Risskov er to nye spændende boliger blevet sat til salg: villaen på Vibevej 27 og ejerlejligheden på Villadsensvej 2A, st. Begge boliger byder på unikke muligheder i et attraktivt kvarter.

Den rummelige villa på Vibevej 27 har et samlet areal på 213 kvadratmeter, fordelt på 5 værelser, og ligger på en grund på 800 kvadratmeter. Villaen har en salgspris på 33.500.000 DKK, hvilket afspejler dens eksklusivitet.

Ejerlejligheden på Villadsensvej 2A, st. tilbyder 93 kvadratmeter bolig fordelt på 3 værelser. Med en pris på 3.595.000 DKK repræsenterer denne bolig en moderne og mere kompakt boligmulighed på en grund med 640 kvadratmeter.

Begge boliger henvender sig til forskellige behov og prisklasser, og tilbyder dermed noget for enhver boligsøgende i Risskov.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga