Flintebakken 259 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Risskov - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Risskov. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Risskov er to af de nye boliger på markedet det rummelige rækkehus på Flintebakken 259 og den charmerende ejerlejlighed på Skejbygårdsvej 56, 3 tv. Begge boliger tilbyder unikke muligheder for potentielle købere i området.

Rækkehuset på Flintebakken 259 byder på 111 kvadratmeter fordelt på 3 værelser. Det er placeret på en grund på 211 kvadratmeter, hvilket giver en passende udendørs plads i et tætbygd område. Dette rækkehus er prissat til 4.195.000 kr.

På den anden side tilbyder ejerlejligheden på Skejbygårdsvej 56, 3 tv en mere kompakt bolig på 64 kvadratmeter med 2 værelser. Denne lejlighed er ideel for dem, der søger en overkommelig bolig i Risskov og er sat til en pris på 1.950.000 kr.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler